100% Оригінальні товари

Sanrio дарує нам чудову ляльку Барбі в стилі Hello Kitty.

Новинка осені-зими 2017 года!

Ця тематична лялька була випущена на день народження Хелло Кітті. Лялька в червоному, з фігуркою Кітті в комплекті, була показана першою, але вона не одна, це ціла серія!

Ви любите Барбі, або кішечку Кітті від Санріо, або обох? Якщо вони обидві - ваші героїні, ця лялька стане кращим вашим придбанням в цей святковий сезон, можливістю трохи побалувати себе: ностальгічне задоволення, яке при можливості не варто пропускати.

Барбі змінилася за ці роки, і сьогодні вона активно співпрацює з багатьма нашими улюбленими дитячими персонажами, в тому числі з Hello Kitty.

Кращий спосіб для "ікони стилю" бути стильною - віддати данину поваги інший "іконі" шляхом створення модного і яскравого образу, придумавши і втіливши в життя тематичний наряд Хелло Кітті. Свого часу багато шанувальників цих брендів за кордоном витрачали багато годин в магазинах Санріо, вишукуючи гарне вбрання для Барбі в стилі Hello Kitty. А тепер з'являється ціла лялька!

Зовнішній вигляд цієї ляльки Барбі натхненний фірмовим червоним бантиком Hello Kitty. Ви можете побачити деталі знайомого стилю на ґудзиках светри і милі вишиті бантики на спідниці.

Виробники чудово відобразили естетику обох улюблених персонажів.

Це обмежене видання Барбі поставляється з підставкою для ляльки і сертифікатом автентичності, який позначає її статус Gold Label Barbie Signature Doll.